Tellimine

Telli ajakiri ja võida personaaltreening!

Ajakiri Sport on kodumaine ajakiri, mille eesmärgiks on spordi ja tervisliku eluviisi populariseerimine Eestis. Oma ajakirjas tutvustame põnevaid alasid, et innustada neid proovima, tutvume Eesti sportlaste ja harrastajatega, kes nii kodumaal kui maailmas vägevaid asju korda saadavad ning jagame kasulikke näpunäiteid tervislikust eluviisist.

Kui ka sina hoolid Eesti spordist, siis telli ajakiri Sport ning osaled kolme erineva treeningu loosimises! Loosi lähevad:

1. Personaaltreening Egert Oioviga

Egert Oiov on fitnessiga tegelev sportlane ja personaaltreener. Ta on mitmekordne Eesti meister ning võitnud hulgaliselt medaleid mainekatelt välisvõistlustelt. Jõutreeningu kogemust on juba enam kui 15 aastat – sellest viimased viis tegelenud aktiivselt treeneritööga. Ta omab Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi treeneri kutsetunnistust ning on treener Vormiloojates.

2. Uisutrenn Carmen-Aneth Vanatoaga

Carmen-Aneth on 17-aastane iluuisutaja, kes tegi alaga algust juba 1,5 aastaselt. Ta on osalenud mitmetel rahvusvahelistel võistlustel ning saavutanud kahel korral Itaalias Canazeis neljanda koha. Viimastel aastatel on ta pühendunud kolmekordsete hüpete harjutamisele ja kõrgema kategooria piruettide viimistlusele.

3. Poksitrenn Kaupo Arroga

Kaupo Arro on nimekamaid Eesti profipoksijaid, kes on mitmekordne oma kaalukategooria Eesti meister poksis. Ta on osalenud mitmetel rahvusvahelistel võistlustel ning tegutseb ka treenerina. Aasta alguses võitis Arro õpilane Astrid Johanna Grents teise naisena Eesti poksiajaloos rahvusvahelisel turniiril esikoha. Kaupo tegutseb ka spordikanali Viasat Sport Baltic poksikommentaatorina.

Kampaania kehtib 1.08-31.08.2018. Loosis osalevad kõik 12 kuu, 6 kuu ja e-arve püsimaksega vormistatud tellimused. Auhinnad loositakse välja 3. septembril 2018 ning võitjaid teavitatakse e-maili või telefoni teel.

Ajakiri Sport tellimusi vahendab Ekspress Post

Ajakirja tellimiseks vajuta siia!