Üle-eestiline liikumisele ja tervisele pühendatud nädal Estonian Fitness Week

Siim Veri
Treener Siim Veri treeningut juhendamas. Foto: Andres Raudjalg

23.-30. aprillil toimub üle-eestiline liikumisele ja tervisele pühendatud nädal Estonian Fitness Week, mis toimub spordiklubides üle terve riigi. Nädala jooksul toimuvad karikavõistlused ning nädal kulmineerub Estonian Fitness EXPO-ga, kus saab lisaks spordi- ja vaba-aja messile saab osaleda treeningmaratonil, rebida aja peale sangpommi, elada kaasa Eesti karikavõistlustele kulturismis ja fitnessis, kuulata põnevat diskussioonpaneeli ja erinevaid loenguid ning ettekandeid.

Nädal täis loenguid ja treeninguid

Estonian Fitness Weeki jooksul on võimalik külastada erinevaid toitumise- ja treeninguteemalisi loenguid, osaleda näidistreeningutel, külastada põnevaid workshoppe ja tutvuda spordiklubides pakutavate teenustega tasuta või väga soodsa hinnaga.

Nädala jooksul toimuvad 23. aprillil ka Pärnus Tervis ravispaahotelli Kultuurikeskuses GoFit CUP ehk lahtised karikavõistlused algajatele kulturismis ja fitnessis. Hiiumaal toimuvad samal päeval Fitness 5 Hiiumaa karikavõistlused, kus võetakse jõudu viiel alal – kükk kangiga, rinnalt surumine kangiga, lõuatõmbed, jõutõmme ja triitsepsisurumised rööbaspuudel.

Estonian Fitness EXPO toob osalejateni messi ja karikavõistlused

Estonian Fitness EXPOl, millega sportlik nädal lõppeb, saab lisaks spordi- ja vaba-aja messile saab osaleda treeningmaratonil, rebida aja peale sangpommi, elada kaasa Eesti karikavõistlustele kulturismis ja fitnessis, kuulata põnevat diskussioonpaneeli ja erinevaid loenguid ning ettekandeid ning palju muud.

Messipakkumiste seast leiab endale ja sõbrale sobiva spordiklubi ja veeta sportlikult aega. Treeningmaraton laseb end proovile panna mõnes väljakutses ja ohtralt inspiratsiooni ja motivatsiooni jagavad Eesti parimad fitness sportlased.

Pealaval toimuvad Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.

Kogu programmiga saab tutvuda kodulehel.

Allikas: GoodNews