Laupäeval toimub Paraolümpiapäev

Paraolümpiapäev

Warning: Undefined array key "file" in /data03/virt47623/domeenid/www.ajakirisport.ee/htdocs/wp-includes/media.php on line 1734

Juba sel laupäeval 1. juunil toimub Tallinnas Vabaduse Väljakul Paraolümpiapäev. Tallinna Vanalinna Päevade raames toimuval Paraolümpiapäeval saab mängida ratastoolitennist, istevõrkpalli ja novust ehk koroonat.

Lisaks on võimalik proovida ratastoolis jalgpalliga triblada ning täpsuslööke. Samuti saab ennast proovile panna täpsusorienteerumises Tallinna Vanalinna üles seatud rajal. Lisaks sportlikele tegevustele saab külastada ka meelega ja meeleta ala, kus saab teada, mis tunne on sooritada igapäevatoimetusi kui nägemismeel on blokeeritud.

Kohal on nii ratastoolitennisistid kui ka istevõrkpallurid, kes näitavad kuidas neid mänge mängitakse ning juhendavad kõiki huvilisi. Täpsusorienteerumise rada on võimalik läbida nii ratastoolis kui ka jalgsi. Raja läbimiseks on kohapeal olemas ratastoolid. Kas ratastoolis on üldse võimalik jalgpalli mängida? Tule ja proovi ise järgi.

Meelega ja meeleta alal saad katsetada, mis tunne on, kui on blokeeritud sinu nägemismeel. Mis tunne on insuldijärgselt hakkama saada igapäevatoimetustega? Lisaks on võimalik Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuse spetsialistidelt küsida infot taastusravi kohta.

Paraolümpiapäeva ajakava:

10.00-13.00 Ratastoolitennis
10.00-12.00 Meelega ja meeleta ala
10.00-15.00 Ratastoolis jalgpall
10.00-15.00 Novus ehk koroona
11.00-12.30 Täpsusorienteerumine
13.00-15.00 Istevõrkpall

Tule kohale koos pere ja sõpradega ning veetke koos üks sportlik laupäev!

Allikas: EOK