Ott Tänak ootab uut sarja „Ott Tänak – The Movie: seriaal“ ka ise huviga!

Tänakud ja Järveojad Tänaku seriaal osa 1
Foto: Sterotek Film ja TV3

Juba sel pühapäeval rõõmustab Eestimaad täiesti uus TV3 telesari Ott Tänakust. Tegemist on filmi „Ott Tänak – The Movie“ tegijate loodud seriaaliga, milles kasutatavat eksklusiivset materjali pole veel keegi näinud. Ka maailmameister ise ootab seriaali huviga.

Esmakordselt avalikkuse ette jõudev „Ott Tänak – The Movie: seriaal“ viib reisima maailma eri paikadesse, avades tipprallisõitjate elu ja maailmameistrivõistluste karusselli telgitaguseid. Ott Tänak meenutab, et kui produtsent Eero Nõgene filmi tegemise ettepanekuga tema poole pöördus, siis ta seda juttu algul väga tõsiselt ei võtnud. „Eks me arutasime seda ikka päris mitu korda, kas selline projekt on vajalik, aga lõpuks jäin ikka nõusse. Selles mõttes on üks etapp mu elust nüüd korralikult jäädvustatud ja kunagi, kui vana mees olen, on hea meenutada. Filmi nad enne ilmumist mulle ikka näitasid, aga sarja ootan ka ise huviga,“ kommenteeris Ott Tänak.

2018. aastal rändas Sterotek Filmi meeskond Ott Tänaku kannul üle maailma. Aasta jooksul filmiti 13 riigis ja kõvaketastele kogunes üle 150 tunni materjali. Tegemist oli pretsedendiga – esmakordselt oli keegi võtnud pähe terve hooaja vältel käia ühel sõitjal kaameraga järel ja teha temast film.

Dokumentaali edu tõestas, et eestlaste huvi Tänaku tegemiste vastu üha kasvab ning seetõttu oleks olnud kurb jätta materjal riiulile seisma. Ühtekokku jõuab TV3 ekraanile viis osa, neist viimane keskendub 2019. aasta Hispaania rallile, kus Ott Tänak ja Martin Järveoja võitsid maailmameistritiitli. Katalooniasse lendas ka Sterotek Filmi meeskond, lootuses saada filmile uued emotsionaalsed lõpukaadrid Tänaku eluunistuse täitumisest. Tegelikkuses kogunes sellelt ajalooliselt rallilt aga väga palju materjali.

„Ott Tänak- The Movie: seriaal“ avaosa on juba eelvaadatav voogedastusplatvormil Go3. TV3 eetris teleesilinastub „Ott Tänak – The Movie: seriaal“ pühapäeval, 13.septembril kell 19.30.

Allikas: TV3