TV3 Grupp näitab WRC ülekandeid võimsamalt kui eales varem!

Jaanus Ree / Red Bull Content Pool
Foto: Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

TV3 Grupi kanalid alustavad autoralli MM-i sarja ülekannetega juba tuleval nädalal ning seda võimsamalt kui kunagi varem. Avaetapilt Monte Carlos toimuvad ülekanded 21.-24.jaanuarini ning rallisõprade jaoks on info kogu võistluse kohta saadaval operatiivselt mitmes erinevas kanalis.

Kokku näeb Monte Carlo rallilt 11 kiiruskatset TV3 Sport kanalitest; neist 5 on eetris TV3 ja 6 TV6 kanalites ning kõike toimuvat kajastab ka internetikodu sport.tv3.ee, mis pakub ametlikku ja värskeimat uudismaterjali kogu ralli vältel.

TV3 Sport juht Kalev Kruus tunneb heameelt, et WRC ülekandeid näeb TV3 Grupis suuremalt kui kunagi varem. „Ralli nädalavahetus algab ja lõpeb TV3 otse-eetrisse jõudvast „Rallistuudiost“ ning TV6 kanalil on eetris kõik, mis sinna vahele mahub,“ selgitab Kruus. Suuremale rallisõbrale on kõik 11 kiiruskatset näha otsepildis TV3 spordikanalite vahendusel.

Koostöös Betsafe`iga sündmustel pilku peal hoidvas „Rallistuudios“ hoiavad eksperdid fänne toimuvaga kursis ning lisaks kõige kiiremale infole rajalt ja raja äärest on oodata ka ohtralt rallijuttu, analüüsi, intervjuusid jpm. „Rallistuudios“ saavad sõna rallieksperdid Kalev Kruus, Urmo Aava, Margus Murakas ja Roland Murakas.Autoralli MM-sarja eksklusiivsed ülekandeõigused omandanud TV3 Grupi kanalite kaudu jõuavad Eesti televaatajateni sarja kõik etapid, kus võistlevad nii maailmameistrid kui ka Eesti parim ralliekipaaž Ott Tänak ja Martin Järveoja. Autoralli maailmameister selgub hiljemalt novembriks, kui sarja viimane ehk 12. etapp sõidetakse Jaapani teedel. Kokku näitab TV3 Grupp tuleval hooajal otsepildis üle 125 kiiruskatse.

Allikas: TV3 Grupp