Nüüd saab poodi jalutamise eest preemiaid!

FitSphere

Käesoleva aasta Ajujahi top 20 ettevõtte sekka pääsenud liikumist premeeriv rakendus FitSphere lõi käed Rimi jaeketiga. Üheskoos korraldatakse sammuvõistlus, kus autasustatud saab iga osaleja, kes teeb kuu ajaga vähemalt 50 000 sammu. Auhindadeks paneb tublidele liikujatele Vitamineral välja maitsva ja vitamiine täis gaseeritud joogi, mille saab kätte Rimi kauplustest. Eesmärgiks on läbi premeerimise kutsuda inimesi üles tervislikul määral liikuma.

FitSphereProbleem on suur juba ainuüksi Eesti laste seas, kellest Tervisekassa sõnul ei liigu 75% piisavalt palju, et püsida tervena. Rasvumine on vaid üks tõsiseid muresid, mis sellega kaasneb. FitSphere’i tegevjuht ja kaasasutaja Karl Vihul: “Mõistame, et kõiki inimesi ei köida sport ja see ei peagi nii olema, kuid on oluline, et me kõik liigutaks end piisaval määral. Leiame, et väline motiveerimine on see, mis paneb inimese mõtlema selle peale, kui palju ta liigub ja läbi selle ka rohkem seda tegema.”

FitSphere rakendus on olnud kättesaadav juba pisut üle ühe aasta ning tänaseks on selle kasutusele võtnud rohkem kui 50 000 eestimaalast. Üheskoos on tehtud 1500 ringi ümber maakera ning kulutatud enam kui 3 miljardit kilokalorit!

FitSphere’i olemus ja põhimõte on väga lihtsad – rakenduses on pidevalt avatud võistlused, mis on auhinnatud erinevate brändide poolt, kes soovivad end turundada läbi ühiskonnas olulise teema. Tänaseks on äpiga liitunud juba üle 250 koostööpartneri, kes on pannud välja auhindu enam kui 100 000 euro väärtuses.

Ettevõtte kaasasutaja Kristo Sõerd: „Meil on väga hea meel näha, et suudame motiveerida inimesi rohkem liikuma tänases mugavas maailmas, kus füüsiline passiivsus on kujunenud suureks probleemiks. Samavõrd tore on tõdeda, et suudame pakkuda ärilist kasu oma partneritele, kelle tooted ja teenused mõlguvad rakenduse kasutajatel mõttes igal sammul.”

Rimi on igati valmis selliste algatustega liituma, kuna jagatakse samu väärtusi. Hea tervis ja füüsiline aktiivsus on ettevõttele olulised teemad. Sõerd: “Rimiga koostöö sõlmimine on meie jaoks tehnilises mõttes väga suur samm. See, et rakenduse kasutajal on võimalik oma auhind saada kätte talle lähimast Rimi kauplusest, on logistilises mõttes täiesti uus tase. Näeme, et selline lahendus muudab FitSphere’i atraktiivsemaks ka koostööpartnerite jaoks.”

Kõigest lähemalt https://thefitsphere.com/tervisekuu/ ja FitSphere äpist.

Allikas: FitSphere