Mike Tysoni ja Roy Jones juuniori lahingut näeb otseülekandes ka Eestis

Tyson_Jones

28. novembril on Baltikumi spordifännidel unikaalne võimalus näha paljuräägitud Mike Tysoni ja Roy Jones juuniori tagasitulekumatšiKolmetunnist mitme duelliga üritust näeb Baltikumis eksklusiivselt voogedastusteenusest Go3.

Mõte Mike Tysoni poksiringi naasmisest on fänne vaimustanud juba 15 aastat. Tema tagasitulekust liikus mitmeid kuulujutte ja videoid. 28. november on nüüd viimane ja kinnitatud kuupäev. Eelkaardil näeme mitmeid näidismatše.

Enne põhimatsi näeme huvitavat võitlust Ameerika sotsiaalmeediastaari Jake Pauli ja endise NBA korvpalluri Nate Robinsoni vahel. Eelkõige noorema generatsiooni seas kurikuulsal Jake Paulil on Instagramis 13,5 miljonit jälgijat ja Youtube´is üle 20 miljoni tellija. Paul võitis jaanuaris oma profipoksidebüüdi, sundides konkurendist juutuuberi juba esimeses raundis alistuma. Esimene kolme NBA pealtpanekuvõistluse võitja Nate Robinson pole kunagi professionaalselt poksinud, kuid on ka pärast 11-aastast NBA karjääri füüsist vormis hoidnud.

Go3 juht Ivars Lubans: “Oleme õnnelikud, et saame oma klientidele pakkuda parimaid ja oodatumaid spordisündmusi kogu maailmast. Näiteks Ameerika vaatajad peavad Mike Tyson vs Roy Jones juunior poksimatši nägemise eest maksma kuni 50 dollarit, meie teeme selle lisatasuta kättesaadavaks kõigile, kellel on Go3 spordipakett. “

Poksilegendid ei jõua ringi naasmist ära oodata

Algselt septembris toimuma pidanud matš lükati novembrisse. “Kuupäeva liigutamine tänupüha nädalavahetusele annab rohkematele inimestele võimaluse näha poksiajaloo suurimat comeback´i,” ütles Tyson, „parem oleks, et Roy Jones juunior on valmis, ma tulen täie jõuga.”

Jones juunior ei jäänud vastust võlgu: “Ma olen valmis ja püsin valmis. 28. november saab olema legendaarne!”

Üritust vürtsitavad muusikalised etteasted ja lisaks juba mainitud vastasseisudele veel kaks professionaalset eelmatši: Badou Jack vs Blake McKernan ja Viddal Riley vs Rashad Coulter.

Rootsi poksija ja endine maailmameister Badou Jack võitleb USA armee veterani Blake McKernaniga (13-0). Matš saab toimuma kuni kaheksa raundi jooksul poolraskekaalu kategoorias, mis tähendab kaalupiiriks 79,4kg.

Briti profipoksija, internetikuulsus ja juutuuberi KSI treener Viddal Riley läheb vastamisi ameerika MMA võitleja Rashad Coulteriga. Kumbki neist pole veel profikarjääri jooksul kaotanud.

Allikas: TV3 Grupp