Harlem Globetrottersi ajaloo lühim korpallur mängib peagi Eestis

hotshot

21. septembril Eestisse saabuva 26-liikmelise Harlem Globetrottersi ridades mängib legendaarse tiimi ajaloo lühim mängija. Naljatlevalt “Hot Shot” (“Vinge Vise”) kutsutava Swansoni pikkus on 134 sentimeetrit. Mõned Harlem Globetrottersi mängijatest on aga 210 sentimeetrit pikad.

Kääbikute korvpalli Michael Jordan on vaatamata oma väiksele kasvule äärmiselt oskuslik pallitrikkide meister ning tiimi kohtumistel lastega nende parim õpetaja ja lemmik. Oma geneetilise iseärasuse tõttu on ta ka laste tagakiusamise vastane eesrääkija ja motiveerija.

“Vinge Vise” Swanson – pärisnimega Jahmani Swanson on Harlem Globetrottersi suurim sotsiaalmeedia staar. Temast on eraldi suure loo teinud ka telehiid CNN.

Eestisse saabuva tiimi ridades on teisigi väljapaistvaid korpalliproffe. “Flip” White on näiteks meeskonna kõrgeimaid hüppeid tegev sportlane – ülim akrobaat ja atleet.

Harlem Globetrottersi noorim mängija on 23-aastane ning vanim 59-ne. Alates 1993. aastast võetakse tipptiimi ka naismängijaid, neist kaks tulevad Eestisse.

Vaata tiimi siit:  www.harlemglobetrotters.com/world-tour/roster/

Harlem Globetrottersi taga on kinnitatud kuhjaga Guinessi rekordeid. Tiim on showkovpallimängu muutnud ülemaailmselt tuntud kogupereürituseks ning nii on ka Tallinnas kõikidel lastel võimalus kohtuda legendidega näost näkku ja nendega kätt proovida.