Filter Spordisarjade stipendiumid pälvisid Riko Tammepuu ja Agate Priedite

Riko Tammepuu
Riko Tammepuu. Foto: erakogu

Filter Spordisarjade stipendiumid pälvisid jalgrattur Riko Tammepuu ja rulluisutaja Agate Priedite. Stipendiumi eesmärk on arendada noortesporti.

Filter Spordisarjad valis tänavu taas kaks stipendiaati, sest kandideerijate hulk oli väga suur. Erinevate inimeste avaldused näitasid selgelt, et Filter Spordisarjad ei ole enam pelgalt jalgratturitele
suunatud ja sestap otsustati tänavu anda lisaks välja stipendium rulluisutajale. Stipendiumi võitjatel on võimalik võistelda käesoleval aastal ilma osalustasuta kõikidel Filter Spordisarjadesse kuuluvatel võistlustel – maantee grupisõidus, temposõidus, tempojooksus ja rulluisutamises. Kokku on Filter Spordisarjades 13 võistlust.

„Ma olen väga tänulik, et osutusin valituks. Stipendium annab mulle motivatsiooni võistlemiseks ja korraliku ettevalmistuse välismaal toimuvateks sõitudeks,“ ütles Tammepuu. „Plaanin kindlasti võistelda temposarjas ja maanteekarikasarjas. Selline tunnustamine tähendab mulle väga palju!“

Filter Spordisarjad soovib mõlemale stipendiaadile kiiret jalga ning häid tulemusi kõikides Filter Spordisarjade üritustel.

Allikas: Aerobike.ee